Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1165 postów 19457 komentarzy

BEZ SMAKU

Katogoria - Iza Rostworowska. Crux sancta sit mihi lux / Non draco sit mihi dux Vade retro satana / Numquam suade mihi vana Sunt mala quae libas / Ipse venena bibas

Żądam wyrzucenia Pińskiego z Ekranu i zdyscyplinowania Naczelnego (ŁŁ)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

albo natychmiast stąd idę! W brukowcach nie piszę, brukowców nie czytam, bo to obraza Boga i mojej Ojczyzny. Dzieje się to zaraz po Zmartwychwstaniu Chrystusa i przed świętem Miłosierdzia Bożego.

Dziś Piński kontynuuje pranie mózgów Polakom. Informacja ukazała się w dziale ''KULTURA''.

 

Polański: "13-latka była moją ofiarą"

- Ona była podwójną ofiarą: moją ofiarą i ofiarą prasy - tak Roman Polański mówi o 13-letniej dziewczynie, którą wykorzystał seksualnie ponad 30 lat temu - podaje tvn24.pl.

Słowa padają w filmie dokumentalnym "Roman Polański: Moje życie", który Laurent Bouzereau nakręcił podczas pobytu reżysera w areszcie domowym w Szwajcarii. Na ekrany polskich kin dokument wejdzie 11 maja.

(.....)

"Zamiast potwora widzimy błyskotliwego, ciepłego człowieka, który w pełen emocji sposób opowiada o swoim nadzwyczajnym życiu: dzieciństwie w okupowanej Polsce, ucieczce z getta i niesamowitej drodze na szczyt kariery w Hollywood" - napisał recenzent magazynu "Hollywood Reporter".

Więcej na ten temattutaj.

(www.tvn24.pl)

 

KOGO  OBCHODZĄ BRUDY MARGINESU ??!

PIŃSKIEGO? ŁAZARZA? A MOŻE PANA OPARĘ?

 

Informacja dot. programu o prostytucji zamieszczona na stronie internetowej TVN24 - „Prostytucja jest w Polsce legalna”, a dalej zachęcająco-Kara za sutenerstwo jest niewielka.

 

Kiedyś Niemcy i Rosjanie rozpijali Polaków, dziś namawiają i kuszą do rozwiązłości.

Nowy Ekran dołącza do tej akcji.

Blogerzy. Nie zgódźmy sie na to. Zgromadziliśmy się tu by bronić Polski. Każdy wie, że wojsko bez morale już przegrało.

 

 

KOMENTARZE

 • Prof. Guz mówi, że plakaty o jego wykładach są w miastach zdzierane już tego samego dnia.
  A za każdym razem 2-3 dni po jego wykładzie przyjeżdza Palikot, by był ''zrównoważony rozwój''.

  Nie wrócę na Ekran dopóki kierownictwo nie przeprosi i nie załatwi tej sprawy jak należy.

  Wzywam Was do obrony naszego etosu, tradycji i duchowości.
  Jak to utracimy, zginiemy bezpowrotnie.
 • UWAZAM, ZE MOCNO PRZESADZASZ, CIRC
  Na Nowym Ekranie wydaje sie panowac obecnie bardzo duzy pluralizm wypowiedzi. Co wiecej, wydaje sie on stale zwiekszac (mimo oswiadczenia Lazarza, ze jest "cenzorem" :)). Taki pluralizm jest najbardziej zyciodajnym czynnikiem dla kraju i narodu.Ty tez masz wklad w ten pluralizm. Odchodzac, przyczyniasz sie do jego umniejszenia. Zostan!

  Strasznie ostro wypowiadasz sie o panu Pinskim. A przeciez on (i drugi pan Pinski) robia tu naprawde dobra, profesjonalna robote. Ich wybor newsow jest zroznicowany. Cierpliwie toleruja wszelkie komentarze pod swoim adresem. To godne szacunku.

  Co do Lazarza, wydaje sie, ze bez niego Nowy Ekran przestalby byc tym, czym jest. To znaczy stuprocentowo polskim, pluralistycznym medium.

  Zostan.

  I my, Polacy, starajmy sie byc lagodni dla siebie samych - przestanmy byc grubianscy wobec rodakow, przestanmy wyzywac sie wzajemnie, ziac wzajemna agresja. Ludzie uciekaja z tego kraju nie z powodu biedy, ale z powodu tego grubianstwa i agresji. Dowodem patriotyzmu jest lagodne, przyjazne traktowanie rodakow, nawet kiedy sie nie zgadza z nimi, kiedy sie ich krytykuje. Moj apel dotyczy tez mnie samego - mnie tez zdarzaja sie chwile agresji i grubianstwa.
 • Ma Pani niewyparzony język
  ale fakty mówią za siebie - najpierw epatowali nas "Tereską", "Galeriankami", teraz idzie "Sponsoring" - niby "obraz pokolenia", ale kto epatuje złem, nawet dla ukazania prawdy, a nie równoważy go dobrem, ten po prostu jest gorszycielem, a dla tych wiadomo co by było lepsze, niż gorszyć maluczkich, czyli nas.

  jeżeli rzeczywiście stoi za działaniem władz NE wiara w "słupki", to jest ona wiarą w to, że ostatecznie musi zwyciężyć prymityw, cwaniak i pies, a dobry to frajer. szkoda by było, gdyby się miało tak okazać.
 • Ale draka ! :)
  I co teraz będzie ?
 • A mówiłem, że
  Syjoniści rozsadzą każdą dobrą organizację od wewnątrz.
  (Sama circ'a nie chciała w to uwierzyć …)
 • ja myslę, że circ jest już zmęczona
  przepaliła się i pęka - bardziej taktycznie, to się robi mega-polemikę oraz akcje po swojej stronie barykady, a nie stroi focha i schodzi do piwnicy. ech baby ;)))
 • Ze strony głównej
  http://m.nowyekran.pl/2ec15ba0f1ef9f38d7563e16c105499c,12,0.jpg
 • circ
  Temat ważny dla oceny NE ( sporo osób w ogóle nie oglada mediów mainstreamowych) i tzw. gorace newsy omijają ich. Brak dostępu do informacji jest jednak formą ograniczenia ale nie mówienie o zjawiskach to kłtuństwo . Atak ad personam - bez komentarza.

  Kejow
 • Argumenty siły czy Siła argumentów.
  Zabieram zabawki i idę. Bo mnie się nie podoba. Ok. To ja agnostyk, centroprawicowiec z czasowymi odchyłkami na lewo już dawno powinienem sobie pójść, ale nie, czytam sobie i szanuję również tych co absorbują rzeczywistość nas otaczającą przez filtr KK. Amen.
 • Zgadzam się z Panią z dokładnością co do pojedynczego słowa.
  Już zwracałem p. Pińskiemu uwagę na to, aby nie kopiował tego badziewia na NE, ale się nie posłuchał. Widać sam nie potrafi myśleć więc skoro tak to należy go jak najbardziej usunąć. Popieram,
  Szczęść Boże
 • I co z tego mamy?
  Wiele niewygodnych czy drażliwych tematów w Kościele przemilczano, bądź
  zamieciono pod dywan. I co z tego wynikło? Dlatego moim zdaniem nie może być tematów tabu. Ludzkie bagno moralne było, jest i będzie i nie można udawać, że czegoś takiego nie ma!!! I jeżeli już się o tym pisze, to w takiej formie na jaką to zasługuje. W przeciwnym razie stanowi to gloryfikację tego typu postępowań.
 • @kejow 08:40:27
  Dla jednych "gorace newsy" a dla drugich smierdzące łajno w którym wcale nie chcą się nurzać. Proszę to zrozumieć,
  Szczęść Boże
 • Napisała Pani "albo natychmiast stąd idę!"
  W Starym Testamencie jest opisany taki gostek, który chciał się wymigać Panu Bogu i natychmiast „stamtąd iść”. Wie Pani doskonale, co się dalej wydarzyło. Czasami człowiek nie może tak sobie "iść". Sądzę, że Pani to szczególnie dotyczy - tu i teraz - właśnie. Proszę nawet o tym nie myśleć a na Pińskiego z Ekranu coś wymyślimy. Powiem więcej – on nie rozumie tego czego byśmy oczekiwali. To jest pokolenie wychowane na GW, Niusłikach, Politykach itp.,
  Szczęść Boże
 • @panMarek 10:39:01
  popieram !
 • Zwracam uwagę moim dyskutantom by więcej nie mylili cenzury z wyborem.
  Ludzie, którzy umieją podejmować wybory, to znikoma mniejszość.
  Każdy projekt upada bez takiego lidera. Jest nawet nazwa ''kierownik projektu''. Jeśli on odrzuca słabe rozwiązania, to znaczy że stosuje cenzurę?
  Jak wybudować stadion, dom, uregulować rzekę, bez projektu? Każdy projekt to ciąg właściwych wyborów, tego nas uczono na studiach.

  Na jakich wyborach opiera swój projekt Nowy Ekran? Na jakiej filozofii wyborów? Widać jasno, jak wdrażana jest tu postmarksistowska idea ''zrównoważonego rozwoju'', którą lansuje też Kaczyński.
  Mamy więc trochę prof. Guza, ukrytego w dziale ''KKatolicki'', filozofię masonów ( z Palikotem włącznie), która pokazuje nam nas od strony magla, oraz fałsz i klamstwa, lub niedomówienia, fałszowanie pojęć, walkę ze żródłem prawdy i okrajanie Boga do zakrystii i obrzędowości. Czy tą metodą da się cokolwiek zrobić prócz szarpaniny?

  NA TAKI PROJEKT JA SIĘ NIE ZGADZAM. W DUPIE MAM WASZ ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ I CAŁEGO KACZYNSKIEGO, NIE MÓWIĄC O INNYCH IDIOTACH Z RÓZNYCH DĘTYCH PARTII. PARTYJNIACTWO I IDEOLIGIA NOWEJ LEWICY POD RÓŻNYMI POSTACIAMI, MNIE MIERŻĄ.

  NIE POTRZEBNE NAM ŻADNE IDEOLOGIE, ANI PARTIE. POTRZEBNE NAM SĄ ELITY, KTÓRE UMIEJĄ DOKONYWAĆ WYBORÓW.

  Elity dadzą sobie radę bez narodu, ale naród bez elit zginie. Wybierajcie więc.
 • Chrześcijaństwo jest radykalne, jak chodzi o porządek.
  Inaczej spowiedź jest świętokradzka.
  Nie oszukujmy siebie, Boga i ludzi.
 • Forum dla motłochu ?
  Jeszcze rok temu NE wydawał się być miejscem poważnej dyskusji o poważnych sprawach.
  Obecnie robi wrażenie kolejnego środka masowego rażenia, mającego wyprodukować łatwo sterowalny motłoch.

  Recepta jest prosta: celebryci, cycek w witrynie, kawałek gołej dupy, kilku lewaków, kiilku liberałów i ... mieszać, mieszać , na wolnym ogniu.

  No i kilku katolików jako listek figowy.
 • @ Autor
  Powtorzę:
  Generalnie brak tu osobnej strony newsowej, są newsy blogerów, redakcji - dlaczego nie na jednej stronie po wejściu np w osobnych kolumnach. Tym bardziej że sporo notek nie oznaczanych jako news mogłoby tam trafić. To by dało większą popularność NE. Solidne newsowisko zwiekszyłoby odsłony o 1/3 miń. Wyszukiwanie newsów to nie robota dla dziennikarza potrafiącego pisać, tylko dla jakiegoś zapaleńca z wyczuciem odbiorców NE, którego Pińskimu wyraźnie brak. Za długo moim zdaniem był w mainstreamie. Będzie taniej i efektywniej, bo będzie na to poświecał więcej czasu, lub ekipę kilku ludzi płacona od newsa/odsłon, jeśli już NE za to płaci.

  A może społecznie - adres na poczcie, redakcja nie będzie musiała tracić czasu na szukanie, a będzie przy okazji wiedziała co czytelników interesuje. Ktoś zobaczy ciekawgo newsa będzie mógł wysłać linka, jak nie będzie chciał lub miał czas pisać notkę. Tylko takie coś wymaga reklamy. O oknie Twittera nie wspomnę po raz kolejny.

  Jeśli NE ma być czytany, to powinien być inny niż reszta.

  Wpolityce radzi sobie ostatnio lepiej niż NE, bez takich newsów - może min właśnie dlatego. Trzymają poziom. (tak przy okazji, to miesiecznik właśnie zrobili, tylko że kiepski format)
  Jak ja widziałem newsy z Rosji, papowskie, z zafałszowaną liczbą demonstrantów itp, to mnie też szlg trafiał.

  No i NE ma chyba jakąś misję? Nie sympatyczne newsy o Polańskim.

  No i redakcji by się więcej pokory przydało, po spadku o 200 oczek na Alexie od maksimum. Były jakiś czas temu rozsądne zmiany, przydałyby się następne.
  Warto też spytać przedtem użytkowników, przed ich wprowadzeniem, to taki kanon marketingu, bo nie wszystkie były z sensem. Powtórka błędów z S24.
 • @Ptasznik z Trotylu 14:11:03
  Wielokrotnie walczylem wlasnie z takimi przejawami kryptopornografii czy promowaniu wartosci nieetycznych. I co? Pozostawalem sam na placu boju
  nie bedac wspieranym przez nikogo. A jezeli juz ktos sie wlaczyl, to wspieral wlasnie osoby promujace te pseudowartosci. Wiec do kogo te pretensje?
  Nie dbacie o etyke tego forum, a atakujecie Pinskiego za umieszczenie informacji. Czy zadaniem tego forum jest zamieszczanie informacji jedynie poprawnych moralnie? Czy Pinski sam wymysla te informacje? Informacja jest informacja i nikt na to nic nie poradzi. Inna kwestia to jak zostala przedstawiona, czy jako pochwala czy negacja. Wiec jezeli mozna miec jakiekolwiek uwagi to jedynie tego w jakim swietle zostala przedstawiona i jak zostala skomentowana.
 • @R.Zaleski 14:34:14
  //Wyszukiwanie newsów to nie robota dla dziennikarza potrafiącego pisać, tylko dla jakiegoś zapaleńca z wyczuciem odbiorców NE, którego Pińskimu wyraźnie brak. Za długo moim zdaniem był w mainstreamie. //

  Tak, ale przyczyna leży zawsze w gospodarzu, jakich ludzi sobie dobiera.
  Wiadomo, że umysł umysłowi nierówny, a talent talentowi.
  I nie jest to kwestia pieniędzy, ale doboru ludzi. Można taniej i lepiej.
 • @simacs 14:41:01
  Cenzura nie ma tu nic do rzeczy, bo tu jej nie ma i dobrze, co znaczy, że każdy może na swoim blogu pisać co chce, tyle, że niekoniecznie znajduje się na wierzchu.

  My tu rozmawiamy o Stronie Głównej, bo ona jest Stroną Programową NE i każdego portalu. Nie rozumie Pan, że portal to projekt autorski, jak wszystko, co znaczy, że nie jest puszczony na żywioł i chaos.

  //Odbieram to jako upadek kultury, gdyż wpisując komentarz zostaję potraktowany nie wiadomo przez kogo i dlaczego jak osoba niepożądana. //

  Pan znowu swoje. Mówiliśmy już o tym w wątku o banowaniu. Mam poszukać? Mówiłam Panu, że myśli Pan jak marksista, idealistycznie- uważa, że wszyscy mają podporządkować się jakimś idealistycznym umowom. Nie. Chrześcijanin wie, że na własnym podwórku może decydować z kim chce rozmawiać i to jego święte prawo, może więc dać Panu bana, nawet jak obiektywnie nie ma racji, a Pan ją ma. To jest właśnie piękne w chrześcijaństwie, że szanuje wolność drugiego, czego nie robi marksizm. Blog to przestrzeń prywatna, za którą odpowiada autor, nie musi się Pan pchać gdzie Pana nie chcą.
  Na moim blogu jest względny porządek w komentarzach, bo właśnie korzystam z tego narzędzia i nie obrażam się, jak ktoś mnie da bana, ma prawo.

  Nie rozmawiamy tu zresztą o cenzurze, ani o Panu, ale o Projekcie Medialnym zwanym Nowy Ekran i o tym, że informacje na SG winny być poważne i służyć najlepiej wspólnym interesom Polaków i wspólnemu dobru, bo mimo podziałów, wszyscy jesteśmy Polakami i mamy za zadanie chronić umysły Polaków przed gównem, które na nas jedzie od lewaków jak walec. Bez rozumu jesteśmy nikim.
  Na SG nie może znależć się każda informacja i z cenzurą to nie ma NIC wspólnego.
 • @jaDOCENT 15:09:34
  //Czy zadaniem tego forum jest zamieszczanie informacji jedynie poprawnych moralnie? Czy Pinski sam wymysla te informacje? Informacja jest informacja i nikt na to nic nie poradzi.//

  Czy ty docent masz dobrze w głowie? Informacji codzień mamy pierdyliony, większość z nich to bzdety. Ile z nich może znaleźć się na SG?
  Nie widzisz, że ten zalew rozpieprza nam mózgi?
  Po co ja tu siedziałam zamiast na onecie? Po to, bym nie musiała łykać gówna. Chińczycy w niewoli japońskiej przebijali sobie bębenki w uszach przed propagandą z głośników. Wiesz po co tracili słuch? By ochronić mózg.
  Nawet Chińczyk rozumie co ma najcenniejszego.
 • @jaDOCENT 15:27:58
  //Dla mnie ta informacja ukazuje rzetelnosc amerykanskiego sadownictwa i podlosc tych, ktorzy stawali w obronie Polanskiego.//

  Jesteś matołem. Usuwam twój post. Nic nie rozumiesz.
  Nie interesuje nas jakiś okurwieniec zydowski, ani ''rzetelność amerykańskich sądów'', które są nierzetelne, na co mamy dowody w postaci przesladowania katolików w sądach.
 • @circ 17:05:46
  I co osiagniesz? Izolacje!! A oto wlasnie chodzi tym, ktorzy wydaja te krzywdzace wyroki dla katolikow, jak tez i pozostalym!!
 • @circ 17:05:46
  Dla mnie to mozesz wszystko usuwac co ja napisze. A takze wcale nie musze tu pisac. Ot co!!
 • @simacs 18:00:19
  Wiem od dawna, że GaPol stosuje ostrą i bezwzględną cenzurę, i że traktuje katolików wyłącznie przedmiotowo. Wiele razy o tym pisałam.

  Jak chodzi o blogi walczących blużnierców, winny być usuwane, bo sprawy sacrum są jedynie ważne, a blużnierstwo ściąga nieszczęście na wszystkich.
  Niestety administracja NE kompletnie to lekceważy, dlatego podkreślam, oni nie mają prawa wymawiać słowa Bóg i Ojczyzna.

  Rocznica okropnej katastrofy Titanica skłania do przypomnienia dziwnej historii, zasługującej na coś więcej niż jedynie przelotna uwaga. Kiedy budowano tego parowego potwora w dokach Belfastu, panowało powszechne mniemanie, iż całkowicie bezpiecznie przetrwa on największy nawet sztorm. Pośród setek zatrudnionych przy budowie statku znalazło się wielu ludzi pozbawionych wszelkiej religijności. Niektórzy z nich zabawiali się wypisywaniem okropnych bluźnierstw na jego burtach. Posuwali się wręcz do rzucania wyzwań Bogu, aby posłał statek na dno, jeśli tylko potrafi. Pisali: "Sam Chrystus nie zdoła go zatopić". Podczas malowania statku bluźniercze napisy pokryto warstwą farby, ale przebiły one przez nią, znów stając się widocznymi i czytelnymi. Pewien katolicki oficer z załogi Titanica ujrzawszy je, napisał w liście do rodziców: "Jestem przekonany, że ten statek nigdy nie dopłynie do Ameryki z powodu szokujących bluźnierstw wypisanych na jego kadłubie". Rodzice owi, mieszkający w Dublinie, wciąż przechowują ten list jako pamiątkę po synu. Dziś wiemy, jak ziściła się przepowiednia tego oficera. Szydercy sądzili, że ich bluźnierstwa będą przemierzać ocean rok po roku, jako jawna obraza Wszechmogącego. I co? Kiedy oczekiwali wiadomości z drugiej strony Atlantyku o bezpiecznym dotarciu Titanica do miejsca przeznaczenia, doszła ich druzgocąca wieść, iż oceaniczny kolos zatonął. Do posłania na dno dumnego statku z bluźnierczymi hasłami wystarczyło zderzenie ze zwykłą górą lodową.

  Czytaj więcej: http://www.pch24.pl/bluznierstwa-przebily-sie-przez-farbe,1645,i.html#ixzz1rqI7E25O


  Smoleńsk niczego ich nie nauczył. I na NE to przyjdzie, jak tak dalej pójdzie i dlatego nie mogę być tu dłużej, by nie ściągać gniewu Bożego na swoją rodzinę. Katolik ma omijać miejsca bluźniercze.
 • @circ
  Droga Pani!

  Walczyć trzeba za Dobro.

  Walczyć trzeba ze złem.

  Oni robią swoje.

  My też róbmy.

  Nie oddawajmy pola.

  Ks. Popiełuszko walczył ze złem dobrem. Walczył. Czyli miał bezpośredni kontakt.
  Oczywiście to był Święty. Nie każda owieczka da radę tyle zrobić i w taki sposób.
  Ale to jest możliwe. I to jest najlepsza metoda. I najpotężniejsza.

  Proszę nie uciekać.
  Wielu z nas widzi jak ekran bierze coraz mocniejszy zakręt w lewo.

  Kontrujmy kierownicę!
 • @circ 18:16:43
  witaj kochanie..nie jestes w rzymie ale na polskich smieciach.. hmm tu mamy same kak...tuusyy.a na zajace polowac nie wolno...hmm mamy milony reklamm nawet poolonia ..z korona na glwie...tez reklamuxxxje gumy i ma juz milon ...komentarzy..i zbiera samych samozwancow katoliii woookol siebie i ceeeenexxxxgo tematu..a t-rex jej pisze ze katolicy to ciemnota i gnijemy od srodka ...ojj boze laczmy sie prosze...i dziekuje siostro..pozdr.
 • @simacs 19:30:06
  witaj wiec pisz co dobre a bedzie komu dziekowac..nawet za babcie ktora tez podobnie myslala..ale bala sie to powiedziec...poszli w niewole wiec ich tez kochamy a wolnosc ...hmm..nie jest nic za darmooo..a czesto nawet boli...nie dzielmy sie..bo nikogo nie ...bedzie dziekuje pozdr.i pisz smialooo..czytamy a oczy czasem bola..ale to mysle nowy ekran a moze bedzie kiedys..wolny ekran heee
 • @simacs 21:13:00
  amen

  i alleluja i do przodu!
 • @karoljozef 21:28:45
  Circ nie poddawaj się. Każdy z nas ma chwilę słabości.Pozdrawiam.
 • @Mirosław Dakowski 09:49:35
  Pięknie Circ, że stajesz w obronie wartości !, nie mogę pojąć jakim sposobem Pan Piński po praktyce we "Wprost" został szefem działu ekonomicznego ????
  Kiedy tu pojawi się Lis?, choć pewnością już ich nie mało...
 • @simacs 21:28:27
  simacs.wpisz sie moze u circ na maila podaj jakis nr kontaktowy ..trzeba sie laczyc moze cos sie zrobi cos dla katolikow ..to co mial na mysli.max. kolbe..pozdr.i rowniez dziekuje za dobre slowo.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY

więcej